Film indir

Aradığınız tüm filmleri güncel film indirme sitesinden bedavaya indirebilirsiniz!

Robinson Crusoe ve Cuma (Yerli Film) full indir

robinson crusoe ve cuma yerli film indir

http://www.imdb.com/title/tt4895614/

robinson crusoe ve cuma tek link indir.Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar.

robinson crusoe ve cuma tek link indir

Robinson Crusoe ve Cuma / 2015 / DVDRip XviD

RBNSNVCM2015.www.filmindirgen.org.rar

RBNSNVCM2015.www.filmindirgen.org.rar

http://www.nitroflare.com/view/3D6CDF612C095AD/RBNSNVCM2015.www.filmindirgen.org.rar

Processing your request, Please wait....
2016-01-15 18:01:57

Sözer altunsöz

Sayın admin BCVC kullanmanı öneririm (linkleri kısaltırken) bu sayede hem para kazanır hemde bizi daha az uğraştırırsın


serap

Bu kadar dandik bir film görmedim nasil olmus bu puani almis !!
bes para etmez


uğur

İndirme linkleri çok geç iniyor daha hızlı inen linkler ekler misiniz .


ömer ortakçı

filmi indirdimde ses yok bilader


yusuf.

admin film sansürsüzmü acaba iyi çalışmalar…


  admin

  Film sansürsüzdür.


yusuf.

admin film sansürsüzmü acba iyi çalışmalar


Cenk

Filmi uploadtan indirmiştim neyse yeniden indireyim tşk ederim


Cenk

http://i.hizliresim.com/XLLoLo.jpg fotoğrafa baksana admin kardeş


  admin

  Sendeki dosya ismiyle filmin dosya ismini karşılaştırırsan aynı olmadıklarını görürsün, filmi turbobit,uploaded,nitroflare den indirip winrardan çıkarırsan şifre istemeyecektir.


Cenk

Admin parola istiyor winrar


cenk

Winrar şifresini bulamadım


  admin

  Winrar şifresi yoktur, şifresizdir.


Hızlı film indir

Film izlemek insanın ufkunu ve hayal gücünü geliştirir.Farkındalığınız artar ve depresyona iyi gelir.Güncel film indirmek ve izlemek yorgunluğunuzu alır ve sizi diyar diyar gezdirir.Çocuklarınızla birlikte aile veya animasyon türünde film izlerseniz aile bağlarınız kuvvetlenir ve eğlenceli zamanlar geçirirsiniz.Tatil günleriniz de oldu ki canınız sıkıldı hemen sitemizden film indirin ve izleyin.Çocuklarınızın gelişimi açısından film seyretme aktivitesi oldukça önemlidir.Fakat çocuğunuza uygun filmler seçmezseniz gelişimine olumsuz katkı sağlar.Altyazılı film izlemek yabancı dilinizi geliştirir, dil öğrenmek isteyenler de film izleyebilir.Filmler sanatsal özelliğin yanında eğitim amaçlı da kullanılmaktadır.Bazı filmler de kendimizi izleriz.Duygusal açıdan filmle bağımız olur ve gözümüzü kırpmadan onu seyrederiz.Üzüntülü olduğumuz durumlarda komedi filmi seyrederek neşelenebiliriz.Film izlemek veya film indirmek hayatımızın değişmez bir parçasıdır.Yolculuk sırasında da film seyredebiliriz.Film indirme sitemizde türkçe dublaj,türkçe altyazılı veya yabancı filmler bulabilirsiniz.Aksiyon ve heyecan dolu gerilim,suç filmlerini indirebilir anında izleyebilirsiniz.Filmlerin tümü ücretsiz ve bedavadır. Sitemap