Türk Lokumu ( Yerli Film ) Fragman

film indir
Vizyon Tarihi
8 Nisan 2016
IMDB
-/10
Tür
Komedi
Süre
110DK
Dil
Türkçe
Yönetmen
Deniz Denizciler
Oyuncular
Bilinmiyor
Puanı
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Kişi Oyladı, 5 üzerinden 5,00)
Loading...
Yerli film türk lokumu fragmanını hemen izle, incele filmi indir!

Yerli film türk lokumu fragmanını hemen izle, incele filmi indir!

http://www.imdb.com/title/tt5521710/

KONUSU :

Anadolu’da bir devlet okulunda okuyan Niyazi derslerinin başarısı ve okul birinciliği sebebiyle İstanbul’daki bir Amerikan kolejinde yatılı ve burslu okumak için teklif alır. Babası Emin Efendi oğlunun bu büyük kolejde okuyup büyük adam olacağını umut ederek İstanbul’a gönderir. Çekingen ve efendi bir kişiliğe sahip olan Niyazi kızlar konusunda biraz utangaçtır. Kolejde ise işler biraz farklıdır. Sürekli partiler yapan, eğlenen, kolej hayatını dibine kadar yaşayan öğrenciler yüzünden kolejin başarı oranı düşmüştür. Okul müdürü tek çare olarak Anadolu’da en başarılı öğrenci olan Niyazi’yi okula transfer etmek ve okulun başarı oranını yükseltmek ister. Fakat okul müdürünün bu planı işe yaramaz. Niyazi bir süre sonra bir bambaşka birine dönüşür.

OYUNCULAR :

Damla Emekçioğlu, Didem Ezgi Akın, Merve Sanay, Tuğba ekinci Gizem Gülşen Şahin, Hilal Tarakçı, Su Gizem Akın, Mustafa Topaloğlu, Alper Rande, Oya Aydoğan, Metin yıldız, Muhlis Asan, Ş. Seher Terzi, Tayfun Cihanoğulları, Buğra Palavan, Birkan Akyol, Sara Koçoğlu, Yeliz Mete, Muhammet Kayku, Emirhan Bayramoğlu, Meltem Yaman, Serhan Hüdürefe, Karelen Akbay

FRAGMANDIR!

Türk lokumu yerli film indir!

Processing your request, Please wait....
HEMEN YORUM YAP

golge