Bad Boys: Her Zaman Çılgın (Türkçe Dublaj) Ücretsiz indir

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerini paylaştığı film, artık sadece müfettişlik yaparak daha sakin bir hayat geçiren Marcus Burnett ile kendini orta yaş krizinde bulan Mike Lowery’nin son bir görev için yeniden bir araya gelmesini konu ediyor.Aradan geçen uzun zamanın ardından, iki adamın kimyasından faydalanmak için mükemmel bir şey bekliyorsunuz ancak burada daha önce görmediğimiz bir şey yok.

Bad Boys: Her Zaman Çılgın 2020 BRRip XviD

Bad.Boys.Her.Zaman.Cilgin.2020.BDRip.x264.SOUL.avi

Bad.Boys.Her.Zaman.Cilgin.2020.BDRip.x264.SOUL.avi

Kötü Amcalar…

Gerçekten başka bir “Bad Boys” filmine daha ihtiyaç var mıydı? 1995 yılında çıkan ilk filmi izlemeye giden 25 yaşındaki bir gencin şu sıralar 50 yaşında olduğunu bir düşünün. CD-kaset çağından bahsediyoruz. Filmin yıldızları Will Smith ve Martin Lawrence artık torun tombalak sahibi iki yetişkin adam ve birileri artık bu iki isme bir masa başı iş versin.

Bad Boys’dan bu yana tam 17 yıl geçti. 51 yaşındaki kariyeri düşüşte olan Smith ve 54 yaşındaki Lawrence tam olarak yaşlı değiller ancak her ikisinin de bu tür bir kovalamaca ve tempo için kullanım tarihleri geçmiş gibi görünüyor.

“Peki sırada ne var ?” bu tür B+ polisiye filmler için genel formüldür. İnanılmaz bir bütçe, komik birkaç diyalog, aksiyon içinde aksiyon ve duygusal anlamda mola verilmiş kısa birkaç an… ve bu formül hiç durmadan saatlerce devam edebilir çünkü ellerinde fanatik ve bağımlı müşteri profili var.

Yine de eğlenceli.

Hikaye, annesi Isabelle tarafından babasının intikamını alması için Meksika’dan Miami’ye gönderilen Armando’yu takip ediyor. Uyuşturucu Kralı’nın ölümünden sorumlu onlarca isim ölür ancak geride tek bir canlı kalır: Dedektif Mike Lowery. Bu nedenle filmin geneli kovan sesleri, lastik dumanı ve faili ile karşılaşmadan önce kural tanımayan iki dedektif gibi klişeler içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap