Bahar Tatili – Spring Breakers Türkçe Altyazı full indir

Film +18 Yaşından Küçükler İçin Sakıncalıdır

Bahar Tatili tek link indir , Bahar Tatili türkçe dublaj indir

http://www.imdb.com/title/tt2101441/

Spring Breakers Bahar Tatili indir

Dört üniversiteli afet genç kız, küçük kasabadaki yaşamlarından feci halde bunalmıştır. Her gün aynı şeyleri görürler: depresif birkaç trafik ışığı ve bir benzin istasyonu. Bu nedenle de sömestr tatilleri için gerçek bir maceraya atılmak isterler. Bunu gerçekleştirmek için tek yapmaları gereken ‘Spring Break’ (Amerikan Üniversitelerinin baharda yaptığı tatil) için para biriktirmekti. İşe, tatil parasını çıkarmak için restoran soymakla başlarlar. Her şeyi yapmaya hazırsan, tabii ki her şeyi mıknatıs gibi çekersin. Çılgın uyuşturucu satıcısı rolündeki James Franco da bunlardan biri.

Tüm deneyselliklerine rağmen, kızlar bir süre sonra dönüşü olmayan bir yere doğru gitmekte olduklarını fark ederler. Kimisi buna hazırdır, kimisi değildir. Film, bol uyuşturucu, parti ve seks içeren bir dünya anlatıyor ve eğlenceli bir izlence sunuyor. Fakat, benzer konuları ele alan anaakım filmlerden de çok farklı olduğu için ilginç bir sinema deneyimi de sunuyor. Maceranın kendisi ve onun filme alınış şekli hiç alışık olmadığımız biçimlerde karşımıza çıkıyor, Harmony Korine yine şaşırtıyor

Bahar Tatili – Spring Breakers

http://turbobit.net/21642557g7wt.html

http://letitbit.net/download/BHRT2TTL1LL.www.filmindirgen.org.rar.html

http://uploaded.net/file/vrlpcbv3

Bahar Tatili – Spring Breakers Türkçe Altyazı full indir için 15 yorum yapılmış

    1. Evet yavaş hızda indirmek ücretsizdir.Premium üyelik alarak daha hızlı ve sınırsız indirebilirsiniz.

  1. Linkler yenilenmiştir ve Türkçe altyazı filmin içindedir.Altyazıda herhangi bir sorun yoktur.İyi seyirler.

    1. Filmleri idm ile indirebilmek için premium üyelik alabilirsiniz.Premium üyelik almadanda filmleri idm ile indirebilirsiniz.Googlede idm ile dosya indirmek diye aratırsanız birsürü resimli anlatım yapan siteler bulunmaktadır.

  2. bu filmleri IDM le nasil indire bilirim? herkes biliyorsa lutfan jevap versin baska hangy software lar le indirilabilir? tesekkurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap