Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Türkçe Dublaj) full indir

batman ve superman adaletin şafağı türkçe dublaj indir

Batman v Superman: Adaletin Şafağı ( Dawn of Justice ) filmi sitemize 30.04.2016 tarihinde saat 00.30 civarında eklenmiştir. Bu film’i birden fazla görüntü kalitesinde indirebilirsiniz. Filmimiz’i esas alan konusu Aksiyon ve Fantastik türündedir. İndirip izlemenizi tavsiye ediyoruz.. Filmimizin yönetmeni; Zack Snyder’dir ve filmimizin başrollerinde; Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg oynamaktadir. Bu film’i 163 dakikada izleyebilirsiniz!

Ünlü yönetmen Zack Snyder iki başyapit film’i olan Süperman ve Batman karakterlerini tek film’de bir araya getirerek Dünya’yi kurtarmaya çalışacakları sürükleyici bir okadar’da meraklandırıcı olan filmimizde Dünya’mızın ihtiyaç duyduğu kahraman acaba Süperman mi yoksa Batman mi? Son zamanlarda Süperman’in kontrol dışı, sinirli hareketlerinden dolayi acaba insanoğlunun yanında mı yoksa karşısında mı olacağı merakla bekleniyor.. Ben Affleck ve Henry Cavill’den süper aksiyon!

batman ve superman adaletin şafağı tek link indir

Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Batman v Superman: Dawn of Justice) 2016 BRRip XviD

BTMNSPRN20164DLTSFKSZRTRx55.www.filmindirgen.org.rar

BTMNSPRN20164DLTSFKSZRTRx55.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/E928E5CE3B63FFC/BTMNSPRN20164DLTSFKSZRTRx55.www.filmindirgen.org.rar

Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Türkçe Dublaj) full indir için 11 yorum yapılmış

    1. +18 reklamları biz almıyoruz turbobit sitesi kendisi alıyor bizimle bir alakası yok.Reklamları engellemek için kullandığınız tarayıcıya adblock plus eklentisini kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap