Bizim için Şampiyon İzlenme Rekorları Kırıyor

Bizim İçin Şampiyon

Film izlemek herkes için en büyük hobilerden birisidir. Fakat film izlemek değil; burada önemli olan mesele hem kaliteli hem de herkesin tavsiye ettiği filmleri izlemektir Bizim İçin Şampiyon filmi ise; hem hobi niyeti ile izlenecek hem de herkesin ilgisini çekecek filmlerden birisidir. Vizyona girdiği andan itibaren gişeleri altüst eden bu film hala akıllarda kazılıdır.

Bizim İçin Şampiyon Filmi Herkesi Kendine Hayran Bıraktı

Bir film izlersiniz, ne içinizde buruk bir acı bırakır ne de sizleri derinden etkileyen bir çift söz çıkartabilirsiniz içinden. Bazı filmlerde ise bir yaşanmışlık vardır, herkesin sadece izlediği değil; yaşadığı bir film olur. Bizim için şampiyon izle ise bu filmlerin başını çekmektedir. Vizyona girdiği ilk günden itibaren büyük ilgi gören bu film; aynı zamanda en çok izlenen filmlerden birisi olmuştur. Gişe konusunda da rekor kıran filmde, bizleri en çok etkileyen detay bu filmde geçen olayların yaşanmış olmasıdır. Herkes tarafından sadece bir kere bile değil; birden fazla izlenen ve hala izlenmek istenen bu film bundan sonra nerede ekranlara gelecek göreceğiz.

Bizim İçin Şampiyon Film Konusu

Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olan bu film, hala bizlerin üzerinde büyük bir etkiye sahip olmaktadır. Begüm Atman ve Halis Karataş Bold Pilot sayesinde bir araya gelmişlerdir ve bu sayede büyük bir aşka yelken açacaklardır. Özdemir Atman, Türk atçılığı konusunda en önemli isimlerden birisidir ve bu da hikayede en iyi şekilde işlenmiştir. At yarışlarını sevmeyebilirsiniz veya ilgi duymayabilirsiniz fakat Bold Pilot’u bu yarışları sevmeyen birisi bile sevmektedir. Sadece bireysel olarak da değil; aynı zamanda sırf bu at için bile, yarışları izleyen insanlar bu ata sevgi beslemişlerdir. Bold’un daimi bir şekilde bir jokeyi bulunmaktadır ve o da Halis Karataş olmaktadır. İkisi birlikte oldukça büyük işlere ve yarışlara imza atmıştır. Kaldı ki; 2:26:22’lik bir rekor bulunmaktadır ve hala daha bu rekor kırılamamıştır. Bir diğer konu ise bu atın iki aşığı bir araya getirmiştir.

Bu filmi izlemediğiniz an, çok şey kaybetmiş olacaksınız. Bu yüzden; Bizim İçin Şampiyon filmini ve onun gibi bir çok Yerli film izle seçeneği olan sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap