Çanakkale Çocukları (Yerli Film) full indir

çanakkale çocukları filmini indir , çanakkale çocukları tek link indir

http://www.sinemalar.com/film/202336/canakkale-cocuklari

Çanakkale Çocukları bir annenin çocuklarını savaştan alma çabasını anlatıyor.Bir anne rüyasında iki oğlunun Çanakkale savaşında birbirini öldürdüğünü görür. Üstelik biri İngiliz diğeri Osmanlı siperindedir. Bunu kocası Kasım bey’le paylaştığında kocası onun delirdiğini düşünür. Ancak evlatlarının tehlikede olduğunu hisseden annenin durmaya niyeti yoktur.Bir annenin yüreğindeki sesin peşine takılarak çıktığı bu yolculuk Çanakkale Savaşının kanlı meydanlarına kadar onu sürükleyecektir.İki ayrı cephe de iki düşman kardeş..Bir anne onları kurtarabilir mi?

Fragman: http://www.youtube.com/watch?v=T1vUwtkxOpM

http://turbobit.net/ex5tlb2jic3b.html

http://letitbit.net/download/Canakkale.Cocuklari.2012.DVDScR.XviD.www.filmindirgen.org.rar.html

http://uploaded.net/file/wwbm735u

Çanakkale Çocukları (Yerli Film) full indir için 11 yorum yapılmış

  1. yer ımlerıne kaydetmıştım fakat lınkler calışmıyor yenıledikten sonra bilgi veririsenız sevınırım..

  2. arkadaslar film kac dakika eğer 97 dakikaysa o film gercek değl ben gerceğini sinemada izledim ve filmin sonu iyi bitiyor ama intermnetten baktığım bütün sitelerde hep filmin sonu kötü btiyor gercek film 103 dkka.rica etsem biriniz söyleyebilirmi kac dkka ona göre indiricem cunku bos bos indirmekten yoruldum artık

  3. Kusura bakmayın ama hayatımda böyle saçma sapan bir film seyretmedim..Bu kadar ünlü böyle bir fiyaskoda nasıl rol almış?

  4. elinde içki kadehi osmanlı dan iman dan şehitlikten bahsediyor bunlar türk olamaz eğer bu anlatılanlar o zamanda yaşansaydı kesinlikle kaybederdik savaşı gerçekleri çarpıtmak diywe buna denir ):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap