Capone 2020 Film incelemesi

Capone Film İncelemesi: Temizliğe önem vermeyen Gangster Kahraman

Al Capone’un hayatının son yılında serbestçe ele geçirilen “Capone” a satın almak için Tom Hardy’nin grotesk performansını ünlü Chicago gangsteri olarak kabul etmek gerekiyor. Hardy, Capone’u, nörosifilizden çıkmış Miami Beach’te kötüleştiği hapishane sonrası dönemde somutlaştırır. (Filmin Capone’un felç geçirmesinden sonra, Kyle MacLachlan tarafından canlandırılan doktoru, kralın imzalı purosunu bir havuçla değiştirmenizi önerir.)

Hardy, 48 yaşında ölen Capone’u, insan vücudu tarafından zayıf hale getirilmiş bir canavar olarak vücut sıvılarıyla şişirilmiş bir öcü adamdan daha az görüyor.Protezler, sanatçıyı külden bir cilde, kırık kan damarlarına sahip gözlere ve Penguen için daha uygun şakaya dönüştürmeye yardımcı oldu.Bir beyzbol sopasıyla karaktere vurursanız, balgam ve diğer atılımlardan oluşan bir piñata gibi patlayabilir.

Film, Capone’yu ve sevdiklerini gözlemliyor.Karısı Mae (Linda Cardellini) tarafından terkedildikten sonra kuytu malikanesinde yalnızları oynuyor.

Paranoyak, terli Capone, bir balonlu çocuğun vizyonları ile perili ve gerçek ve hayal edilen diğer figürler (Matt Dillon tarafından oynanan).Fantezi dizileri, Capone gibi Korkunç Aslan’ın vibratosu ile birlikte şarkı söylemek için balık avına müdahale eden veya özel bir “Oz Büyücüsü” gösterisinde ayakta duran bir timsahı vurmak gibi mevcut eylemden gelen kamp görüntülerinden daha kurnaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle sex shop Sitemap