Dünya Savaşı Z – World War Z (Türkçe Dublaj) full indir

Gerry Lane, iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır.Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır.

Dünya Savaşı Z / World War Z 2013 BRRip XviD

dunyasavasizworldwar.www.filmindirgen.org.rar

dunyasavasizworldwar.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/E37202FB0A3DED6/dunyasavasizworldwar.www.filmindirgen.org.rar

Dünya Savaşı Z – World War Z (Türkçe Dublaj) full indir için 22 yorum yapılmış

 1. Filmin herşeyi orjinaldir.Ne sinema çekimidir nede ses kayması vardır.Türkçe Dublaj dilindedir.

 2. sesin sinema çekimi olduğunu konu başlığında belirtiniz lütfen boşuna indiriyoruz………..

 3. Şimdi görebildim daha sende haklsın kardeşim ama benm bahsettiğim konu farklıydı .. Önceden ”Dünya Savaşı Z – World War Z (Türkçe Dublaj) full indir” ibaresinin yanında oluyodu genelde uyarılar onu kastetmiştim.Benim premiumum turbobit mesela o yzden o kadar aşağıya inmiyorm sitede haliyle görmekte sıkıntı oluyo

 4. Yorumlarda belirtilmiş ama konuda birşey göremedim ben dikkatli bakmama rağmen hala göremedim eğer konuda gerçekten belirttiyseniz ve ben göremiyorsam k.bakmayın ama konuda belirtilen herhangi bi uyarı yoksa yaptığınz gerçekten bu siteye yakışmadı

  1. Güzel kardeşim bak linklerin üstünde “BRRip XviD” ibaresi geçiyor bu filmin orjinal görüntüye sahip olduğunu gösteren ibaredir.İkinci bir ibarede linklerin altında “SES ORJİNAL DEĞİLDİR, YOĞUN İSTEK OLDUĞU İÇİN FİLM EKLENMİŞTİR.” diye geçiyor.Nasıl göremiyorsunuz anlamıyorum gerçekten.

 5. Harbi bende hiç yakıştıramadım bütün filmleri bu siteden indiriyorum her zman sinema çekimiyse onu bile belirtirdiniz bu ne içindi bende anlamadım steyy dostma katılıyoem bu konuda en azından belirtin sinema çekimi olduğunu ..

  1. Film görüntüsü ORJİNAL, sesi SİNEMA çekimidir.Sesin sinema çekimi olduğunu zaten belirtmiştik.Lütfen konuları biraz dikkatli inceleyin.

 6. steyy, yoğun istek olduğu için film eklenmiştir, orjinali çıkınca buraya yüksek versiyonlarla beraber eklenecektir.

 7. Görüntüde bozuk ses de niye düzgün birşeyler çıkmadan türkçe dublaj olarak bunu siteye ekliyorsunuz hiç yakıştıramadım.ses zaten sinema dan montaj yapılmış berbat bi ses var.

 8. ooo gelmiş türkçe dublaj teşekkürler.. yüksek kalite versiyonlar ne zamana yüklenir ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap