Düzenbaz – American Hustle (Türkçe Altyazılı) full indir

american hustle türkçe dublaj indir

american hustle tek link indir , american hustle 2013 full indir

http://www.imdb.com/title/tt1800241/

Dolandırıcı Melvin Weinberg FBI ajanı Jimmy Boyle tarafından yakalanınca onlar için muhbirlik yapmayı kabul eder. Melvin ve FBI departmanını yöneten beyinler başka dolandırıcıları yakalamak için birlikte Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City’de düzenlenecek yüksek profili kumarbazların katılacağı zekice bir oyun kurarlar.Bu oyunu kurarken yalanlar artar ve işe daha fazla suçlu dahil olaya başladıkça Melvin kime güveneceğini bilemez hale gelir ve en kötüsü FBI Melvin tarafından oyuna getirildiğini düşünmeye başlar. New York’un tehlikeli bölgelerinde geçen inanılmaz komik ve inanılmayacak gerçek bir operasyonun hikayesi.

american hustle tek link indir

Düzenbaz / American Hustle / 2013 / DVDSCR XviD

DZNBZ4MRCNHSTL2013DVDSCRXVDFTLTR.www.filmindirgen.org.rar

http://letitbit.net/download/DZNBZ4MRCNHSTL2013DVDSCRXVDFTLTR.www.filmindirgen.org.rar.html

DZNBZ4MRCNHSTL2013DVDSCRXVDFTLTR.www.filmindirgen.org.rar

Düzenbaz – American Hustle (Türkçe Altyazılı) full indir için 4 yorum yapılmış

  1. Sayın admin letitbit’te yine yok bayadır bakıyorum. Bu arada gerçekten çok beğenerek takip ettiğim bir site. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi akşamlar

  2. @Murat, filmi copyright nedeniyle tekrardan siteye yükleyemiyoruz otomatik siliyor.Şu anda letitbitten indirebilirsin sitede herhangi bir sorun yok.

  3. sayın Admin, film turbobit ten silinmiş. letitbit teki sorun nedeniyle oradandan ulaşamıyorum. bu iki site için indirme lisansım var.. mümkünse turbobit e yeniden yüklersen sevinirim.. İyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap