Film indir

Aradığınız tüm filmleri güncel film indirme sitesinden bedavaya indirebilirsiniz!

Fırtına Evi – Stormhouse (Türkçe Dublaj) Bedava indir

Paranormal Activity’nin izinde giden bir İngiliz yapımı..2002’de, Irak işgalinden 8 ay önce ordu Stormhouse’da yani gizli yeraltı üssünde doğaüstü bir varlığı yakalar ve hapseder Hayaletlerle konuşan bir kadın, bu varlıkla temas kurması için hükümet tarafından görevlendirilir ve Stormhouse’a getirilir Ancak onun üsse gelişiyle birlikte varlık kaçar ve üstekilerin hayatı kabusa dönmeye başlar.

Fırtına Evi (Stormhouse) 2011 DVDRip XviD

FRTN3V2011TR.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/E1E42040DE92D8D/FRTN3V2011TR.www.filmindirgen.org.rar

https://rg.to/file/05eb4ca194c4ca612cd71392088e5daf/FRTN3V2011TR.www.filmindirgen.org.rar.html

FRTN3V2011TR.www.filmindirgen.org.rar

Processing your request, Please wait....
2012-09-30 08:09:02

kadri

izliye bilsek bir yorum yapacagız elbet


    admin

    Burası film indirme sitesi, online izleme sitesi değil kadri bey. Öncelikle download linkleri verilmiş, indirip bilgisayarınız’da arşivinize kaydedip istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


süleyman gödek

filmler çok güzel


Hızlı film indir

Film izlemek insanın ufkunu ve hayal gücünü geliştirir.Farkındalığınız artar ve depresyona iyi gelir.Güncel film indirmek ve izlemek yorgunluğunuzu alır ve sizi diyar diyar gezdirir.Çocuklarınızla birlikte aile veya animasyon türünde film izlerseniz aile bağlarınız kuvvetlenir ve eğlenceli zamanlar geçirirsiniz.Tatil günleriniz de oldu ki canınız sıkıldı hemen sitemizden film indirin ve izleyin.Çocuklarınızın gelişimi açısından film seyretme aktivitesi oldukça önemlidir.Fakat çocuğunuza uygun filmler seçmezseniz gelişimine olumsuz katkı sağlar.Altyazılı film izlemek yabancı dilinizi geliştirir, dil öğrenmek isteyenler de film izleyebilir.Filmler sanatsal özelliğin yanında eğitim amaçlı da kullanılmaktadır.Bazı filmler de kendimizi izleriz.Duygusal açıdan filmle bağımız olur ve gözümüzü kırpmadan onu seyrederiz.Üzüntülü olduğumuz durumlarda komedi filmi seyrederek neşelenebiliriz.Film izlemek veya film indirmek hayatımızın değişmez bir parçasıdır.Yolculuk sırasında da film seyredebiliriz.Film indirme sitemizde türkçe dublaj,türkçe altyazılı veya yabancı filmler bulabilirsiniz.Aksiyon ve heyecan dolu gerilim,suç filmlerini indirebilir anında izleyebilirsiniz.Filmlerin tümü ücretsiz ve bedavadır. Sitemap

Reklam & İletişim: [email protected]