Hırçın Sevgilim – My Sassy Girl (Türkçe Dublaj) full indir

hırçın sevgilim türkçe dublaj indir

Charlie Bellow’un gösterişsiz, yalın ve sıradan bir hayatı vardır. Okulunda başarılı ve geleceği parlak bir öğrenci, risksiz bir hayat. Ta ki hayatının her anını uçlarda yaşayan Jordan Roark’la tanışıncaya dek. Jordan, Charlie’ye hayata karşı daha umursamaz olmayı ve içinden geldiği gibi hareket etmeyi öğretir. Fakat Charlie’nin hayatında düşündüğünden daha büyük bir değişime sebep olur. Charlie hayatının kontrolünü gittikçe kaybetmekte ve Jordan’a aşık olmaktadır. Jordan’ın umursamaz tavırlarının altında ise acı dolu bir sır yatmaktadır. Bu ikilinin bir araya gelmesine en büyük engel olan o sır.Kore’de yaşanmış gerçek bir aşk hikayesini konu alan Hırçın Sevgilim’in Kore versiyonu Uzak Doğu’da izlenme rekorları kırdı. Dünya çapında kendi hayran kitlesini yaratan filmin Hollywood versiyonu hikayeye farklı bir yorum getiriyor.

hırçın sevgilim tek link indir

Hırçın Sevgilim (My Sassy Girl) 2008 DVDRip XviD

hircinsevgilimismailtr.www.filmindirgen.org.rar

hircinsevgilimismailtr.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/F3E13D37288FDCF/hircinsevgilimismailtr.www.filmindirgen.org.rar

Hırçın Sevgilim – My Sassy Girl (Türkçe Dublaj) full indir için 3 yorum yapılmış

  1. merhaba
    romantik filmlerden hoşlananlar için süper bir film
    içinde ne arasanız var ve filmin sonu zaten süper romantik olmayı bilmeyenler yada romantik nasıl olunur anlamak isteyenler için izlenmeye değer güzellikte bir film benim defalarca izlediğim arşivimde olan filmlerden biri
    10\8

    1. Gerçekten hem duygusal hem romantik arada sağlam güldürüyo ama köprüyü geçmek için mutlaka izleyin derim ve inanıyorum sonunda fena ağlıcaksınız. film müziğini merak edenler ( unkle bob) put a record on. iyi seyirler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap