Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast And Furious 6 (Türkçe Altyazılı) full indir

hızlı ve öfkeli 6 türkçe dublaj indir

Hız yarışları üzerine kurulu, dünya çapında takip edilen seri yeni kıtasına taşınıyor. ‘Hızlı ve Öfkeli 6’nın başrollerini Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor.Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir.

hızlı ve öfkeli 6 tek link indir

Hızlı ve Öfkeli 6 (Furious 6) 2013 BRRip XviD

hizliv0fkeli2013tr.www.filmindirgen.org.rar

hizliv0fkeli2013tr.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/B89052C78D670FA/hizliv0fkeli2013tr.www.filmindirgen.org.rar

Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast And Furious 6 (Türkçe Altyazılı) full indir için 24 yorum yapılmış

  1. files fecter diye bişey çıkıyo indire basıyom kaydol diyo nasıl indiricem nolur birisi yardım etsin

  2. hocam site çok güzel ellerinize sağlık bize bu hizmeti sunduğunuz için ancak bi kaç filmi bulamadım aklıma gelen felekden bir gece 3 kolay gelsin.

  3. Merhaba, ben filmi Windows Media Player ile izliyorum altyazıları açmak için Yürüt menüsünden şarkı sözleri, açıklamalı altyazılar ve alt yazılar’ın üstüne gelip varsa açık seçeneğine tıkladım ama yine de altyazılar gözükmüyor. Ne yapmalıyım ? Lütfen yardımcı olun.

    1. Windows Media Player ile altyazılı filmleri izleyemezsiniz.Onun yerine BSPlayer veya K-Lite Codec gibi playerları deneyiniz.

    2. ALTYAZILI FİLMLERİ VLC PLAYER İLE İZLEDİĞİNZDE SORUNSUZ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

    1. Sinema çekimi değildir, filmden alınan görüntüye bakabilirsiniz.Görüntüler film dosyasından birebir alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap