Film indir

Aradığınız tüm filmleri güncel film indirme sitesinden bedavaya indirebilirsiniz!

Kaos: Örümcek Ağı Türkçe film indir

http://www.imdb.com/title/tt2261721/

Yapım: 2012 – Türkiye
Tür: Aksiyon, Macera
Süre: 90 dakika
Yönetmen: Cem Gül
Oyuncular: Rojda Demirer, Cemal Hünal, Selçuk Özer
Yapımcı: Banu Toktamışoğlu

Filmin Konusu: Türkiye’yi hem yurt içi hem yurt dışından gelebilecek tehditlere karşı koruma amaçlı kurulan gizli bir yapı olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı’nın (UGT) bu sefer ki görevi oldukça tehlikeli ve risklidir. Zira ülke ciddi bir tehditle karşı karşıyadır ve ekibin sadece 48 saati vardır. Mücadele ettikleri düşman ise oldukça güçlü ve teşkilatın adım attığı her yerde konuşlanmış durumdadır. Ülke güvenliği için UGT ajanları ile işbirliğinde olan SAT Komandosu Yzb. Mete Öztürk yaklaşan tehlikeyi engellemekle görevlidir. Senaryosu Tolga Küçük’e ait olan,yönetmen koltuğunda ise Cem Gül’ün oturduğu film sezonun bol aksiyon içeren yapımlarından biri. Başrollerini Gökhan Mumcu, Rojda Demirer ve Cemal Hünal’ın paylaştığı yapım özel efektleriyle de öne çıkıyor.

kaos örümcek ağı filmini indir
kaos örümcek ağı filmini indir
kaos örümcek ağı filmini indir

İndirme Linkleri:

Letitbit:

http://letitbit.net/download/03190.0…part1.rar.html
http://letitbit.net/download/77995.7…part2.rar.html
http://letitbit.net/download/44777.4…part3.rar.html

Uploaded.To:

http://ul.to/n9db65ij/Kaos.ZeuS.part1.rar
http://ul.to/9vh86n1x/Kaos.ZeuS.part2.rar
http://ul.to/6s8uhqj2/Kaos.ZeuS.part3.rar

Netload:

http://netload.in/dateiR2rN8hUKlT/Ka….part2.rar.htm
http://netload.in/dateikgvcbxgKuH/Ka….part1.rar.htm
http://netload.in/dateidicj47xmoj/Ka….part3.rar.htm

Processing your request, Please wait....
2012-06-23 20:06:18

erdoğan

Film güzele benziyor yerimi bilmiyorum ama elinize bir kamera yada telefon alıp fetih 1453 ü çekip sitenize koymanız size çok şey kazandırır.


    admin

    Öneriniz için teşekkürler, fakat sitemizde sinema çekimi yada görüntü kalitesi düşük filmler yayınlamıyoruz.Fetih 1453 filminin DVD’Si çıktığında sitemize eklenecektir.


Hızlı film indir

Film izlemek insanın ufkunu ve hayal gücünü geliştirir.Farkındalığınız artar ve depresyona iyi gelir.Güncel film indirmek ve izlemek yorgunluğunuzu alır ve sizi diyar diyar gezdirir.Çocuklarınızla birlikte aile veya animasyon türünde film izlerseniz aile bağlarınız kuvvetlenir ve eğlenceli zamanlar geçirirsiniz.Tatil günleriniz de oldu ki canınız sıkıldı hemen sitemizden film indirin ve izleyin.Çocuklarınızın gelişimi açısından film seyretme aktivitesi oldukça önemlidir.Fakat çocuğunuza uygun filmler seçmezseniz gelişimine olumsuz katkı sağlar.Altyazılı film izlemek yabancı dilinizi geliştirir, dil öğrenmek isteyenler de film izleyebilir.Filmler sanatsal özelliğin yanında eğitim amaçlı da kullanılmaktadır.Bazı filmler de kendimizi izleriz.Duygusal açıdan filmle bağımız olur ve gözümüzü kırpmadan onu seyrederiz.Üzüntülü olduğumuz durumlarda komedi filmi seyrederek neşelenebiliriz.Film izlemek veya film indirmek hayatımızın değişmez bir parçasıdır.Yolculuk sırasında da film seyredebiliriz.Film indirme sitemizde türkçe dublaj,türkçe altyazılı veya yabancı filmler bulabilirsiniz.Aksiyon ve heyecan dolu gerilim,suç filmlerini indirebilir anında izleyebilirsiniz.Filmlerin tümü ücretsiz ve bedavadır. Sitemap