Karanlık Saat – The Darkest Hour (Türkçe Dublaj) full indir

karanlık saat türkçe dublaj indir

http://www.imdb.com/title/tt1093357/

karanlık saat türkçe dublaj indir.Gizemli bir şimşek fırtınasının ortasında Moskova’ya varan genç internet girişimcileri Sean (Emile Hirsch) ve Ben (Max Minghella), uluslararası ekonomik merkezde canlı bir yer tutan, para akışının olduğu ama iş alanlarının prensipsiz ilerlediği Rusya’ya, hayallerinin işini kurmaya giderler. Turist olarak gezmekte olan Natalie (Olivia Thirlby) ve Anne (Rachael Taylor)’de Nepal’e giderken gerçekleşen beklenmedik bir uçak molası ile Moskova’ya inerler ve dünyanın en büyük eğlence anlayışına sahip şehirlerinden biri olan bu yerde zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışırlar. Bu iki grup Zvezda Gece Klubü’nün parıltısı altında tanışırlar; Moskova’nın güzelliğinin bir simgesi olan bu yerde Skylar (Joel Kinnaman), Sean ve Ben’i dolandıran İsveç iş adamı da vardır. Dünyanın dört bir yanından gelen gençlerin, süpermodellerin ve elit işadamlarının buluşma yeri olan klüp, uzaylıların istilası sonucu aniden tam bir karmaşaya dönüşür ve heryer kapkaranlık olur. Daha önceden nabzı hep yüksek atan şehir şimdi tüm güç kaynaklarından yoksun ve neredeyse tamamen terkedilmiş haldedir ve burayı ele geçiren gücün ne olduğu halen anlaşılmamaktadır.! Bu uzaylılar bildiklerinize hiç benzemiyordur ve hayatta kalan bir tek cesaret olur.karanlık saat tek link indir.

karanlık saat tek link indir

Karanlık Saat / The Darkest Hour / 2011 / BRRip XviD

KRNLKSST2011TR.www.filmindirgen.org.rar

KRNLKSST2011TR.www.filmindirgen.org.rar

http://www.nitroflare.com/view/5B3DA131F912651/KRNLKSST2011TR.www.filmindirgen.org.rar

Karanlık Saat – The Darkest Hour (Türkçe Dublaj) full indir için 4 yorum yapılmış

  1. ücretsiz indirmede bir gün de sadece tek film indirebiliyoruz. part1-part2 olunca iki günde mi indirmemiz gerekiyor şimdi.

    1. Ücretsiz olarak bir günde bir film indirmiyorsunuz.Upload sitelerinin belirli zamanları var bir dosyayı ücretsiz indirdikten 1 saat sonra başka bir dosyada indirebiliyorsunuz.

    1. Konu altındaki indirme linklerine tıklayarak bilgisayarınıza filmi indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap