Kayıp Özgürlük (Yerli Film) full indir

kayıp özgürlük tek link indir , kayıp özgürlük full indir

http://www.imdb.com/title/tt1908514/

1990’lı yılların ortalarında İstanbul’da bir sabah, Deniz Şahin adlı bir genç, silahlı ve sivil kişiler tarafından evinin bulunduğu sokakta kaçırılır. Gencin götürüldüğü yer JİTEM adlı kontrgerilla örgütünün sorgu merkezi, kaçıranlar ise JİTEM timidir. Timin amacı, örgüt üyesi olmakla suçladıkları Deniz Şahin’den örgütün faaliyetlerine ilişkin bilgi almaktır. Üç hafta boyunca işkence yaptıkları Deniz Şahin’den bilgi alamayan JİTEM şefi Kemal ve ekibi, elde ettikleri yeni bir istihbarat sonucunda, örgütün para kuryesi olarak suçlanan Liceli’yi kaçırırlar. Aynı sorgu üssünde uzun süre yaptıkları işkencelerde Liceli’yi çözemeyen JİTEM ekibi bu kez Liceli’nin 17 yaşındaki kız kardeşi Lili’yi kaçırıp ağabeyine karşı kullanırlar.Asıl ”hikaye” bundan sonra başlar.

Kayıp Özgürlük / 2011 / DVDRip XviD

http://turbobit.net/zjl7vxx1p3zt.html

http://letitbit.net/download/KYP0GRLK.www.filmindirgen.org.rar.html

http://uploaded.net/file/kfo2tjio

Kayıp Özgürlük (Yerli Film) full indir için 7 yorum yapılmış

 1. biz izliyoruz. sen izleme çok önemli değilsin hani.kürt kardeşlerimizi selamlıyorum

 2. Merhaba,

  Filmi kaldırırsan sevinirim, koyduğun youtube videosunun altındaki yorumlara bi göz gezdir istersen?

  1. Merhaba, fragmanın altındaki yorumlar şahsi yorumlardır.Film bir sanat eseridir.Herhangi bir sakınca olduğunu sanmıyorum.Türk’ler ve Kürt’ler herzaman kardeş olarak yaşamıştır.Asıl bu filmi kaldırarak bu kardeşliği bozmaya çalışanlara destek olmuş oluruz.

   1. Kürtler tabi ki kardeşimiz ama filmin fragmanını yada tamamını izleyip ‘Türkler bunun hesabını verecek’ diyorsa ve altına PKK lılar yorum yapıyorsa bu filmi ne izlerim ne izlettiririm..

    1. Kardeşlik lafla olmaz. Kardeşine ne faydan dokunmuş bu güne kadar, kardeşlik ağızda sakız olmuş gidiyor. Daha bir filmi bir çok gören bir anlayış nasıl kardeşlikten bahseder?

     1. Şöyle faydam oldu desem inanıp cevap mı yazıcaksın? Filmi izlemedim izlememde zaten. Filmi yönetmeninin kim olduğunu ve yönetmenin eskiden hangi suçla arandığını, facebook da kimlerle (siyasi) arkadaş olduğunu yada takip ettiğini ve o siyasetçilerin terörist ve çocuk katili olan …. Neyse ben kime ne anlatıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap