Kod Adı K.O.Z. (Yerli Film) full indir

kod adı koz yerli film indir

Film, yargı ve polis teşkilatlarındaki yapılanmaları, MİT’ten basına yansıyanları, istihbarat şefinin ifade vermek için çağrılmasını, Gezi olaylarını, 17 ve 25 Aralık operasyonlarının hedeflerini; yani kısacası Türk siyasi tarihinin yakın geçmişte yaşadığı ve halen içinde bulunduğu siyasal ve toplumsal süreçleri işliyor. Ülkenin yakın tarihinde yaşanan olaylara, henüz dumanı üzerindeyken yaklaşmayı hedefleyen Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor, içeriğindeki gündem maddeleriyle de adından söz ettirecek gibi görünüyor.Yapımcı Uğur Yalçınkaya’nın ifadesine göre ise film; “devlet düşmanlarının iç yüzünün ortaya çıkarmayı amaçlıyor”. Filmin yönetmenliğini Celal Çimen üstlenirken, kadroda Orhan Kılıç, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Cem Kurtoğlu, Remzi Evren ve Hakan Ural gibi önemli isimler yer alıyor.

kod adı koz tek link indir

Kod Adı K.O.Z. 2015 WEBRip XviD

kididikizkizkid.www.filmindirgen.org.rar

kididikizkizkid.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/BF745B3B1560EB5/kididikizkizkid.www.filmindirgen.org.rar

Kod Adı K.O.Z. (Yerli Film) full indir için 9 yorum yapılmış

  1. FİLM GÜZELE BENZİYOR AMA ORJİNAL KAYIT OLAN FİLM NE ZAMAN GELİR BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.. ÇÜNKÜ KÖŞESİNDE KANALIN AMBLEMİ VAR..LÜTFEN YARDIM..

  2. Yönetmen Celal Çimen ve Senaristin yolu açık gözükoyor. Bu iktidar yardakçılığıyla yakında ”Paracıklar Paracıklar Gelsin Gelsin Paracıklar” derler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle sex shop Sitemap