Korku Seansı – The Conjuring (Türkçe Altyazılı) full indir

korku seansı tek link indir , korku seansı türkçe altyazılı indir

http://www.imdb.com/title/tt1457767/

Son dönem korku sineması klasiklerinden “Saw / Testere” serisinin ilk filmine imzasını atan yönetmen James Wan, “The Conjuring / Korku Seansı” ile izleyiciyi gerilime sürüklemeye devam ediyor.Ed ve Lorraine Warren doğaüstü, paranormal olayları araştıran bir çifttir. Bir gün Perron ailesinden bir telefon alırlar. Ailenin çiftlik evi nedeni bulunmayan karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır; hayatları alt üst olmuştur. Bu vakayı çözebileceklerine inanan Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir.Perron ailesinin gerçek yaşam öyküsünden uyarlanan filmde, Roger ve Carloyn Perron rolünde Ron Livingston ve Lili Taylor karşımıza çıkıyor. Çiftin çocuklarıyla birlikte yeni taşındıkları çiftlik evinde bir tuhaflık olduğunu fark etmeleri çok zaman almıyor. Korku Seansı, son dönemde korku sinemasının doğa üstü güçler temalı klişesine klasik korku filmi teknikleriyle yaklaşarak, izleyiciye yüksek dozlu gerilimi garantiliyor.

Korku Seansı / The Conjuring / 2013 / WEBRip XviD

KRKSNSWBRPXVD.www.filmindirgen.org.rar

http://letitbit.net/download/KRKSNSWBRPXVD.www.filmindirgen.org.rar.html

KRKSNSWBRPXVD.www.filmindirgen.org.rar

Korku Seansı – The Conjuring (Türkçe Altyazılı) full indir için 6 yorum yapılmış

  1. Arkadaşlar ahan da buraya da yazıyorum, burada da çince altyazının üzerine türkçesini güzelce basıvermişssiniz :), bizler de geri zekalıyız ya, aman ne güzel altyazıyı da içine bindiriyolar diyoruz, ilk gördüğüm de altyazılı filmleri, özel bir iş yapmış olduğunuzu düşünüp keyiflenmiştim…ama burada yaşadığım bir kaç deneyim, sizin işinize gerçekden saygı göstermediğinizi bana hissettirdi…böyle yapmanın kime ne faydası var bilemiyorum, yapmayın abi, özel olucam diye için içine etmişssiniz…zorlamayın kendinizi, biz sizi böyle de sevdik, gerek yok kasmayınız…olmuyosa, beceremiyorsanız bırakınız…ben filmi koyduğum da çince altyazıyı görmek zorundamıyım birader ?. Kusura bakmayın, ben öyle tek bir şey yazıp da geçemiyorum, böyle sorunlar görünce…

    1. Sizleri elbette takdir ediyoruz arkadaşlar….ama bu tip hatalar gerçekten çok da küçük hatalar değil, belki bizde de mukemmeliyetçilik var, ama sitenin ileri gitmesi adına bu hataların en aza indirgenmesi sizlerin de bizlerin de yararına olacakdır, biraz evvelki mesaj da birilerini üzdüysem de kusura bakmayın, 2 tane üst üste sıkıntılı altyazı çıkınca sinirler biraz gerildi, eminim ki sizler de çok çabalıyor ve bize hizmet sunuyorsunuz, bunu unutmak da bize yakışmaz….neyse tekrar kusura bakmayın, altyazıların kalitesinin biraz daha artması dileğiyle diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap