Kötü Ruh – Evil Dead (Türkçe Altyazılı) full indir

kötü ruh tek link indir , kötü ruh full indir

http://www.imdb.com/title/tt1288558/

Beş yakın arkadaş, madde bağımlılığı olan yakın bir arkadaşlarına yardımcı olabilmek için hafta sonunu Tennessee ormanlarında geçirmeye karar verirler ve buraya vardıklarında ürkütücü ormanın tehlikelerinden korunmak için bir kulübede konaklarlar. Ancak bu sırada ortaya çıkan ‘Ölümün Kitabı’ isimli bir kitap ve ardından yaşananlar tatili kabusa çevirmek için fazlasıyla yeterli olacaktır. Uruguaylı yönetmen Fede Alvarez tarafından yönetilen film, korku türünün kült yapıtlarından biri olan ‘The Evil Dead’in yeniden çevrimi.

Kötü Ruh / Evil Dead / 2013 / DVDRip XviD

http://turbobit.net/uuv6v44eeifi.html

http://letitbit.net/download/KTRH4VLDD.www.filmindirgen.org.rar.html

http://uploaded.net/file/9ldf7es8

Kötü Ruh – Evil Dead (Türkçe Altyazılı) full indir için 12 yorum yapılmış

  1. Tüm linklerde dosya bulunamıyor diyor. Silinmiş sanırım. Linkleri yeniler misiniz lütfen?

  2. ya ben niye hiç bir gerilim-korku türündeki filmlerden etkilenmiyorum, vay anasını güzel yapmışlar filmi deyip geçiyorum en fazla, en ufak bir ürperme yok lanet olsun yahu, film hakkındaki şahsi görüşüm, “vay anasını güzel yapmışlar filmi”.

  3. Bir korku filmi hastası olarak şunu söyliyebilirim, her sene korku filmi adı altın da çekilen ve hiç bir halta benzemiyen, zaman israfı filmciklerden sonra, bu film bildiğiniz ilaç gibi geliyor. Çok iddialı olabilir ama kanımca bu film 1′ inci filmin bile üzerine çıkmış gibi duruyor…makyajından tutun, oyunculuklar, kurgu, atmosferin işlenişi, ele alma şekli neredeyse 10 numara. Bildiğiniz 10 üzerinden ( bazı sebeplerden kırdım notu…sadece özel sebepler )8,5 veririm, cidden yapanların emeğine sağlık…

    1. Filmden karelere bakarak filmin nasıl bir görüntüye sahip olduğunu anlayabilirsiniz.Film görüntüleri filmin kendi dosyasından alınıyor.

  4. TURBOBİTTEN İNDİRDİM FİLMİ AMA ALTYAZI FLAN YOK SIRF İNGİLİZCE YARDIMCI OLRMUSUNUZ LÜTFEN

    1. Filmin Türkçe altyazısı içindedir.Altyazı ismiyle filmin ismini aynı yapın ve K-lite codec veya bsplayer gibi playerlar ile açınız.

  5. muhteşem bi sitesin. bu filmi enaz 3 aydır bekliyordum. sadece siz getirdiniz. Çok teşekkürler. korku sevenler kaçırmasın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap