Parker (Türkçe Altyazılı) full indir

parker tek link indir , parker full indir

http://www.imdb.com/title/tt1904996/

Jason Statham ve Jennifer Lopez, Donald E. Westlake’in çok satan roman serisinde uyarlanan PARKER’da başroldeler! Parker (Jason Statham) kişisel ahlak kuralları olan profesyonel bir hırsızdır. Bu kurallardan bazıları şunlardır: Hırsızlığın altından kalkamayacak insanlardan hiçbir şey çalma, hak etmeyen insanlara acı çektirme. Ancak son soygununda, ekibi onu aldatır ve parasını çalarak onu ölüme terk eder.Eski çalışma arkadaşlarının böyle bir şey yaptıklarına pişman olmasını sağlamak isteyen Parker onları zengin ve ünlülerin oyun alanı olan ve ekiptekilerin en büyük soygunu yapmayı planladıkları Palm Beach’e kadar takip eder. Zengin bir Teksaslı kılığına giren Parker yanına bilgili birini alır: Leslie (Jennifer Lopez). Leslie maddi sıkıntı yaşayan ama güzel, akıllı ve hırslı bir kadındır. Parker ve Leslie soygunda çalınacak parayı çalmak ve daha sonra ortadan kaybolmak için bir plan yaparlar.PARKER’ın yönetmenliğini Oscar adayı Taylor Hackford (“Ray”) üstleniyor. Filmde Lopez ve Statham dışında, Michael Chiklis, Wendell Pierce (“The Wire”) ve Oscar adaylığına sahip oyuncu Nick Nolte.

Parker / 2013 / BRRip XviD

http://turbobit.net/ohoqz2zmx2zg.html

http://letitbit.net/download/20P1R3KR.www.filmindirgen.org.rar.html

http://uploaded.net/file/0m8ortr0

http://www.turkcealtyazi.org/mov/1904996/parker.html

Parker (Türkçe Altyazılı) full indir için 15 yorum yapılmış

  1. Admin klasor actim yeni icine Parkeri attim parker.avi yaptim altyaziyida yaptim olmuyor neden acaba ?

  2. Altyazı ile ilgili gerekli cevabı oguza verdim, dediklerimi yaparsanız sorunsuz izleyebilirsiniz.

  3. alt yazıyı hazırlamışlar ama yer yer eksiklikler var ama filmi izletmeyecek kadar değil…

  4. alt yazı cıkmış linkten indirdim ama bunu videonun içine nasıl entegre edice videoyu açıp içine taşımak dışında??

    1. Altyazı dosyasıyla filmi aynı klasör içine koyun ve altyazı dosyasıyla film dosyasını ismini aynı yapın.Mesela film ismi superman.avi ise altyazı ismide superman.srt şeklinde olsun.K-Lite Codec player veya BSPlayer ile açın altyazı otomatik yüklenecektir.

    1. Filmin “Türkçe Altyazı Takip” linkini konu içerisinde verdik, orada aktif bir çeviri var o çeviri bittikten sonra altyazısını indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap