Robinson Crusoe ve Cuma (Yerli Film) full indir

robinson crusoe ve cuma yerli film indir

http://www.imdb.com/title/tt4895614/

robinson crusoe ve cuma tek link indir.Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar.

robinson crusoe ve cuma tek link indir

Robinson Crusoe ve Cuma / 2015 / DVDRip XviD

RBNSNVCM2015.www.filmindirgen.org.rar

RBNSNVCM2015.www.filmindirgen.org.rar

http://www.nitroflare.com/view/3D6CDF612C095AD/RBNSNVCM2015.www.filmindirgen.org.rar

Robinson Crusoe ve Cuma (Yerli Film) full indir için 13 yorum yapılmış

  1. Sayın admin BCVC kullanmanı öneririm (linkleri kısaltırken) bu sayede hem para kazanır hemde bizi daha az uğraştırırsın

    1. Sendeki dosya ismiyle filmin dosya ismini karşılaştırırsan aynı olmadıklarını görürsün, filmi turbobit,uploaded,nitroflare den indirip winrardan çıkarırsan şifre istemeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap