Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me (Türkçe Altyazılı) full indir

sihirbazlar çetesi türkçe dublaj indir

http://www.imdb.com/title/tt1670345/

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret? Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.

sihirbazlar çetesi tek link indir

Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) 2013 BRRip XviD

SHRBZLRCTS2013BRRPSB.www.filmindirgen.org.rar

SHRBZLRCTS2013BRRPSB.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/71F1645160ADD8E/SHRBZLRCTS2013BRRPSB.www.filmindirgen.org.rar

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me (Türkçe Altyazılı) full indir için 18 yorum yapılmış

 1. Filmin içinden altyazı çıkmıyor.
  Türkçe dublajı indireyim dedim 480p o da dublaj çıkmadı..

  1. @Sercan Demir, Filmin linkleri kırılmış siz altyazılı olanı nerden indirdiniz de içinden altyazı çıkmadı acaba? 480p olan filmler dual filmlerdir.Playerınızın menü bölümünden dilinizi Türkçe yaparak izleyebilirsiniz.

 2. kardeş madem paylaşım yapıyorsun haddim değil fakat bi fikir vermek istiyorum turbo yada letittense netlout linki versen 350 400 hızla veriyor filmleri .daha iyi olmazmı.herkes indiri herkes bu linkten indirmek istiyor.

  1. Önerin için teşekkür ederiz, fakat 3 tane alternatif link veriyoruz.Bu 3 linkte netload sitesinin önünde olan ve bilinene sitelerdir.

 3. merhaba, öncelikle filmler için teşekkürler. Bu film ile ilgili;
  1. altyazı içermedi.
  2. 55’nci dakikada kitlendi.
  bilgilerinize,

 4. Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden birisi kesinlikle tavsiye ederim.Teşekkürler Admin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap