The Gulen Bir Gladyo Projesi (Yerli Film) full indir

the gulen bir gladyo projesi yerli film indir

the gulen bir gladyo projesi tek link indir.Henüz 16 yaşında..Erzurum’da bir terzi dükkânı… İki Gladyo görevlisiyle tanıştı… Sonrası çorap söküğü gibi geldi.Cemaat mensuplarına yaptığı gizli konuşmalarda “Zayiata meydan vermeyin. Esnek olun, sivrilmeden can damarları içinde dolanın. Kuvvet dengesi yoksa kuvvete başvurmayın. Fuzuli kahramanlık yerine ele geçirmeyi tercih edin” dedi.Türkiye’deki görevi tamamlanınca Pensilvanya’ya götürüldü.Yapımı üç yıl süren bu çalışma için Rusya, İran, Almanya, Kazakistan ve Pensilvanya’ya kadar gidildi.Fethullah Gülen hareketini mercek altına alan onlarca kişiyle görüşüldü.Fethullah Gülen’in hiç yayımlanmamış görüntüleri, onu yakından izleyen ABD görevlilerinin anlatımları, okullarında görev yapan kişiler ve eski yol arkadaşlarıyla ropörtajlar.Doğduğu Erzurum’un Alvar Köyü’nden, ilk kampını açtığı İzmir-Kemalpaşa’ya kadar çekimler.Tanıtım fragmanları sosyal medyada 1 milyona yakın kişi tarafından izlenen ve merakla beklenen bir çalışma.the gulen bir gladyo projesi full indir.

the gulen bir gladyo projesi tek link indir

The Gulen Bir Gladyo Projesi / 2015 / DVDRip XviD

THGLN2014.www.filmindirgen.org.rar

THGLN2014.www.filmindirgen.org.rar

http://www.nitroflare.com/view/9449E1E99C107BC/THGLN2014.www.filmindirgen.org.rar

The Gulen Bir Gladyo Projesi (Yerli Film) full indir için 10 yorum yapılmış

 1. izlemeden yorum yapmamak saçma..belgeselin mantığı bir şeyler öğrenmek zaten. ateş olmayan yerden duman cıkmaz…

 2. Öncelikle çok merak ettim nedense hep bu insanları kışkırtanlar neden kendi isimlerini kullanarak bişiler yazmazlar kimliklerinin açığa çıkmasındanmı tırsarlar yoksa seçimlerden sonra herşey ortaya çıktığında rezil olmamak içinmi?

  İlk önce kendiniz olun arkadaşlar öyle yorum yapın özelliklede ;
  sebep ve kimsesi adlı şahıslar.

 3. Facebook Twitter bitti sıra burayadamı geldi yeter arkadaşlar, kafa bulandırmanızın sebebi yok ben bu belgeselin tamamen düzmece olduğuna inanıyorum.İlk olarak belgeselin çıkış zamanı tam seçim zamanlarında olması.İkinci olarakta dünya genelinde çekilen bir film veya belgesel nasıl olurda imdb de olmaz çok ilginç.Yok ben içlerindeydim zenginler işlerine gelmeyince sizi bitirirler falan kelimelerle insanların aklını bulundırmaya gerek yok.Eğer bir film takipçisi iseniz bir film veya belgesel varsa imdb üzerinde olmayan bir belgesel veya filme doğru olarak bakmam..

 4. kardeş seçim üzeri diyosunda…bunun yapımcısı Gezi olaylarınında belgeselini çeken solcu bir yapımcı…önce araştır ne dersin !

  1. Bence sende anlamadan savunmaya geçme 🙂 Ben yapımcı için demedim. Seçim zamanı bu belgeseli sitenin yayınlaması manidar dedim. Siyaset yapacam diye öleceksiniz ya.

 5. daha önce bunların içlerinde idim. para lüks hayat hep bunlarda var..benim bildiğim dini lider kendisini ve çevresini ahirete hazırlar ama bunlar bankaya faizli işler bile yapıyorlar sonra esnafsan himmet adı altında para istiyorlar vermezsen işini batırıyorlar. harika bir belgesel…izlemekte yarar var..iyiki onlardan ayrıldım

 6. Belgesel zayıf olmuş.D.Perinçek mantığı ağırlıkta olsasındandır herhalde.

 7. fragmanda rsmi gorunce yorum yapmak zorunda hissetim kendimi BOP yani büyük ortadoğu projesi eşbaşkanı kimdir bi arastırın ? bu bize tesbi verip kandırdılar savsatasınıda yemeyin gülen 30 yıldır bu ulkede bana gore kendısı amerikanın yarattığı sahte dini liderlenden tabiki bop eşbaşkanı olupta siyonizme hizmet eden diğer sahısta keza aynı şekil…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle sex shop Sitemap