Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar – Planes: Fire & Rescue (Türkçe Dublaj) full indir

uçaklar söndür ve kurtar türkçe dublaj indir

Uçaklar Fire & Rescue’, tarihi Piston Peak Milli Parkını kızgın bir yangından korumak isteyen seçkin ve tuhaf yangın uçakları ekibini anlatıyor. Dünyaca ünlü hava yarışçısı Dusty (Dane Cook seslendirdi), motorunun bozulduğunu ve bir daha asla yarışamayacağını öğrenir, bu nedenle gaza basmalı ve vahşi yangınlara müdahale dünyasına katılmalıdır. Dusty, usta bir yangın ve kurtarma helikopteri Blade Ranger ve cesaretli savunma ekibine katılır, bu ekip de neşeli super scooper Lil’ Dipper (Julie Bowen seslendirdi), ağır yük helikopteri Windlifter, eski askeri taşıma uçağı Cabbie ve The Smokejumpers olarak bilinen bir dizi cesur arazi araçları vardır. Hep birlikte bu korkusuz ekip, yoğun yangınlara karşı savaşır ve Dusty gerçek bir kahraman olmanın ne demek olduğunu öğrenir.

uçaklar söndür ve kurtar tek link indir

Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar 2014 BRRip XviD

Ucaklarsondurvekurtartr.www.filmindirgen.org.rar

Ucaklarsondurvekurtartr.www.filmindirgen.org.rar

http://nitroflare.com/view/7CA9819CA192F7A/Ucaklarsondurvekurtartr.www.filmindirgen.org.rar

Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar 2014 480p DUAL

UCKLR2SNDRVKRTR480pDL.www.filmindirgen.org.avi

Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar – Planes: Fire & Rescue (Türkçe Dublaj) full indir için 4 yorum yapılmış

    1. Tabiki kabul etmez, onlar satış yapmak isterler.Şu anda sadece bizim değil piyasadaki diğer sitelerin hesaplarınıda silmiş durumda.Film sitelerine bakarsanız herkes letitbit açıklaması yapmış durumda.

    1. Merhabalar, letitbit Türkiye’deki upload hesaplarını bloke ettiği için yeni yüklemeler yapamiyoruz. Eski yüklediğimiz filmler aktif ve çalışıyor. Önümüzdeki günlerde daha iyi bir filehost ile anlaşıp indirme seçeneklerini arttıracağız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap