Umut Işığım (Türkçe Dublaj) full indir

umut ışığım türkçe dublaj indir , umut ışığım tek link indir

http://www.imdb.com/title/tt1045658/

Hayat her zaman planladığımız gibi gitmez. Pat Solatona evini, işini ve karısını, kısacası her şeyini kaybetmiştir. Bir iddia pazarlığı sonucunda sekiz ayını bir devlet kurumunda geçirdikten sonra, anne babasının yanında yaşamaya başlar. Pat hayatını yeniden kurmaya, olumlu bakmaya ve ayrılıklarının getirdiği zorlu koşullara rağmen karısıyla yeniden bir araya gelmeye kararlıdır. Pat’in anne ve babasının tek isteği ise oğullarının yeniden ayağa kalkması ve ailesinin Philadelphia Eagles futbol takımına olan takıntılarını paylaşmasıdır. Pat kendi sorunları olan gizemli Tiffany ile tanışınca, işler daha karmaşık bir hal alır. Tiffany Pat’e karısıyla yeniden bir araya gelmelerinde yardımcı olmayı teklif eder, tabi eğer karşılığında Tiffany için önemli bir şey yaparsa. Anlaşmalarını uygulamaya koydukları süreç içinde, ikili arasındaki bağ gelişir ve ikisinin de hayatında olumlu şeyler olmaya başlar.

Umut Işığım / Silver Linings Playbook / 2012 / BRRip XviD

http://turbobit.net/3pcurbmbq0fi.html

http://letitbit.net/download/4MT1SGM.www.filmindirgen.org.rar.html

http://uploaded.net/file/ykx0eak2

Umut Işığım (Türkçe Dublaj) full indir için 7 yorum yapılmış

  1. Arkadaşlar bilgisayara nasıl indireceğim anlayamadım.Download’a tıklıyorum PDFCreator çıkıyor.Onu da indirdim Şimdi ne yapacağım? Anlamdım lütfen yardımcı olur musunuz?

    1. İndirme linkleri konu içerisinde veriliyor.Letitbit,uploaded,turbobit linklerinden herhangi birine tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  2. arkadaşlar filmi kesinlikle izleyin.. klasik bir aşk filmi değil, umduğunuzdan farklı bir film olduğunu göreceksiniz ve emre arkadasımızın söylediği gibi Jennifer Lawrence döktürüyor ki bu ayrıntı bile izlemeye yeter de artar bence…

  3. Duygusal filmlerden hoşlananlar kaçırmasın. Özellikle Jennifer Lawrence’ın performansı mükemmel. Tavsiyemdir kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap