Uzay Kuvvetleri 2911 (Yerli Film) full indir

uzay kuvvetleri 2911 yerli film indir

http://www.imdb.com/title/tt3739130/

uzay kuvvetleri 2911 yerli film indir.Albatros uzay istasyonundan Savarona uzay mekiğiyle yola çıkan Murat Kaptan ve mürettebatının uzayın derinliklerinde giriştikler ölüm kalım mücadelesiyle dolu maceralarını izlediğimiz filmde, Murat Kaptan’ın komutasında bulunan ve bilim adamlarından oluşan mürettebat, uzayın tehlikeli ve henüz keşfedilmemiş ve dokuzuncu sektör olarak bilinen bölümüne doğru yola çıkarlar. Yolculuğun amacı, dokuzuncu sektörde bulunan bir nebuladan partikül ve gaz örnekleri toplamaktır. Ancak bu görev hiç de göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Murat Kaptan ve komutasındaki mürettebatı, oldukça çetin bir yolculuk beklemektedir. Evrenin kaderi Murat Kaptan ve mürettebatının yolculuğuna ve araştırmasını sağ salim tamamlayarak geri dönebilmesine bağlıdır.
3D animasyon tekniğiyle perdeye taşınan bu bilimkurgu filminin yönetmenliğini Şahin Derun üstleniyor.uzay kuvvetleri 2911 tek link indir.

uzay kuvvetleri 2911 tek link indir

Uzay Kuvvetleri 2911 / 2015 / WEBRip XviD

UZYKVVTLR2911TR.www.filmindirgen.org.rar

UZYKVVTLR2911TR.www.filmindirgen.org.rar

http://www.nitroflare.com/view/65CD7332AF3464F/UZYKVVTLR2911TR.www.filmindirgen.org.rar

Uzay Kuvvetleri 2911 (Yerli Film) full indir için 4 yorum yapılmış

  1. Bu uzaylıların dünya ile ne alıp veremediği var 🙂 Her uzay filminde nedense dünyayı yok etmeye çalışırlar. Kıyametin uzay çağında geleceği kesinleşti. Gidişat onu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap