Wasseypur Çeteleri – Gangs of Wasseypur (Türkçe Dublaj) full indir

wasseypur çeteleri türkçe dublaj indir , wasseypur çeteleri tek link indir

http://www.imdb.com/title/tt1954470/

Bu eşsiz gangster destanı yetmiş yıllık bir süreyi kapsıyor ve Hindistan´da bir madenci kasabası olan Wasseypur´un hâkimiyetini ele geçirme hırsı peşinde, birbirlerine kan davası güden rakip ailelerin üç nesil süren hikâyesini anlatıyor. Bu ilk yarı, sömürge dönemi Hindistan´ın son zamanlarında başlıyor: İngiliz trenlerini yağmalayan Şahit Han, ardından sadece intikam için Ramadhir Singh´in kömür madeninde işçilik yapıyor. On yılın sonunda oğlu Serdar Han babasının onurunu kurtarmaya yemin edip Bollywood sinemasına kafayı takmış bir kasaba olan Wasseypur´un en korkulan adamı oluyor. Wasseypur Çeteleri – Bölüm 1, ilk kez 2012 yılında Cannes´da Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde gösterildi.

Wasseypur Çeteleri / Gangs of Wasseypur / 2012 / BRRip XviD

WSSYPRSTS.www.filmindirgen.org.rar

WSSYPRSTS.www.filmindirgen.org.rar

WSSYPRSTS.www.filmindirgen.org.rar

Wasseypur Çeteleri – Gangs of Wasseypur (Türkçe Dublaj) full indir için 5 yorum yapılmış

  1. uploaded ile 3 kez %70-88 aralığında kesildi ve idm ile inemedi. Turbobit ile indirmeyi denedim indi. Host problemi olabilir. Turbo ile indirmenizi tavsiye ederim.

    Film için Teşekkürler.

    1. filmin ilk başta 4 dk ileri sarın baya bir sponsoru var. Filmin devamı çekileceğe benziyor (öyle yazıyor çünkü) . Sonu bizim tr dizilerine benzemiş sonunda kahramanı vururlar ve yeni sezonda ölmemiş kahraman canlanır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap