Yedi Samuray – Seven Samurai (Türkçe Altyazılı) full indir

yedi samuray türkçe altyazılı indir , yedi samuray tek link indir

http://www.imdb.com/title/tt0047478/

Usta Samurai Kambei’nin cesareti ve fedakarlığına şahit olan bir grup köylü ondan sürekli olarak haydutların baskınlarına uğrayan köylerini korumasını isterler. Kambei bu isteği herhangi bir çıkarı olmamasına rağmen kabul eder ve ilk olarak kısa süre sonra müridi olan genç samurai Katsushiro’yu, ardından da güç kullanmaya meraklı bir samurai olarak görünen, fakat sonradan bir çiftçinin oğlu olduğu ortaya çıkan Kikuchiyo’yu yanına alır.Takımına dört yeni samurai daha ekleyerek köyü savunmaya girişen Kambei köylüler tarafından sevinçle karşılanır ve herkesin sevgisini kazanır; bir süre sonra onlara kendilerini savunmayı öğretmeye başlar. Bu arada haydutlar köyün sınırlarında dolaşmakta ve yeni saldırıları için uygun bir zaman kollamaktadırlar.Akira Kurosawa’nın kariyerinin doruk noktası olarak görülen Yedi Samuray üç saati geçen uzunluğuna rağmen özellikle zamanında kaliteli örneklerine rastlamanın zor olduğu savaş ve “aksiyon” sahneleri en dikkatsiz seyircinin bile ilgisini ayakta tutacak pek çok detay içerirken bir yandan da anlattığı hikayenin bütünlüğünden ve sinematografik kaliteden ödün vermeyen bir başyapıt.

Yedi Samuray / Seven Samurai / 1954 / BRRip XviD

http://turbobit.net/tgdxj5oziu1q.html

http://letitbit.net/download/YDSMR3YSM2RY.www.filmindirgen.org.rar.html

YDSMR3YSM2RY.www.filmindirgen.org.rar

Yedi Samuray – Seven Samurai (Türkçe Altyazılı) full indir için 7 yorum yapılmış

  1. Film yanlışlıkla Türkçe Dublaj olarak eklenmiş, bizde insanız bazen hata yapabiliyoruz.Uyarılarınız için teşekkürler.Film düzeltilmiştir.

  2. öncelikle paylaşım için teşekkürler ama filmi indirip kontrol eden varmı ?

  3. paylaşımın boyutu kapslarda 1,93 GB görülüyor fakat linklerde 1,78 GB bu birinci anormallik 2. ise daha bir felaket o türkce dublaj başlığı atıldığı halde türkçe altyazı bile olmayan bir paylaşımla karşılaşıyorsunuz umarım paylaşımı gözden geçirir tekrar paylaşırsınız şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemap