Yedinci Oğul – Seventh Son (Türkçe Altyazılı) full indir

yedinci oğul türkçe dublaj indir

http://www.imdb.com/title/tt1121096/

yedinci oğul türkçe altyazılı indir.John Gregory yedi oğlun yedinci oğludur. Yerli Casus yaşadığı yeri gece ortaya çıkan cadılardan, hayaletlerden ve canavarlardan korumaktadır. Ancak John artık genç değildir ve işini devam ettirecek bir çırak aramaktadır. Ancak yanına aldığı çırakların çoğu kalıcı olmayı başaramamıştır.Son umut genç bir çiftçinin oğlu olan Thomas Ward’dır. Thomas çoğu insanın geçmeyi başaramadığı eğitim sürecini geçebilecek midir? Noktalı ayakkabıları olan kıza güvenmeli midir? Thomas ülkenin en tehlikeli cadısı olan Anne Malkin’e karşı şansa sahip midir? yedinci oğul 2014 tek link indir.

yedinci oğul tek link indir

Yedinci Oğul / Seventh Son / 2014 / HDRip XviD

YDNC0GL2014HDSB.www.filmindirgen.org.rar

YDNC0GL2014HDSB.www.filmindirgen.org.rar

http://www.nitroflare.com/view/A49E353100747A7/YDNC0GL2014HDSB.www.filmindirgen.org.rar

Yedinci Oğul – Seventh Son (Türkçe Altyazılı) full indir için 7 yorum yapılmış

  1. Turbobitten indirdim.Fakat alt yazılı göstermiyor rar’ın içinden ise bir str li bir dosya cıktı nasıl bu sorunu halletmem gerek lütfen en kısa sürede cevap yazarsanız sevinirim.

    Teşekkürler…

    1. Film dosyasını ve srt uzantılı dosyayı aynı klasörde tutun film ismi ve srt uzantılı dosya ismi aynı olacak.Daha sonra filmi BSPlayer veya K-Lite Codec media player ile açın altyazı otomatik olarak yüklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle sex shop Sitemap